Karrier

A GYŐRLAKK FESTÉKGYÁRTÓ Zrt. Győr munkavégzési helyre az alábbi munkakörökre munkatársat keres egyműszakos munkarendbe (H-P). Cégünk fő tevékenysége festék, bevonóanyag gyártása. Fényképes szakmai önéletrajzát a meghirdetett munkakör megjelölésével a gyorlakk@gyorlakk.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

I. Vegyianyaggyártó bekeverő munkatárs

Főbb feladatok:

Az üzemvezető által kiadott napi termelési feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiszámítható, egyműszakos munkarend (H-P: 6-14 óráig)
  • Munkába járás támogatása
  • Állás, munka területe(i):
  • Termelés

Szükséges végzettség:

  • 8 általános
  • Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • 9023 Győr, Körkemence u. 3.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. április 25

II. Festékvizsgáló laboráns

Főbb feladatok, munkák

  • alap- és segédanyag, gyártásközi, késztermék vizsgálatok;
  • a mérési eredmények dokumentálása;
  • a laboratóriumi műszerek karbantartása, a szükséges kalibrációk elvégzése;
  • vizsgálatok elvégzéséhez szükséges minták, oldatok elkészítése;
  • késztermékek éves terv szerinti teljes bevizsgálása, dokumentálása;
  • késztermékek kiszerelési egységeinek (súly, címke, esztétikai megjelenés) ellenőrzése;
  • technológiai, gyártásközi ellenőrzés;
  • minőségi bizonyítványok kiállítása;
  • tárolási minták gyűjtése, dokumentálása, megfelelő kezelése;
  • új nyersanyagokról, ill. késztermékekről információk, adatok, vizsgálatok dokumentálása;
  • mintamennyiségek elkészítése

Munkarend

  • 1 műszakos, napi 8 órás munkarend

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség, vegyésztechnikus végzettség előny;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • precíz munkavégzés;
  • laboratóriumban végzett munkatapasztalat előnyt jelent;
  • nem igényel nyelvtudást, de az angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

H-9023 Győr, Körkemence u. 3.
Tel.: + 36 96 516 530

Mintabolt: 9023 Győr, Körkemence u. 3.
Nyitvatartás: h-p: 7:30-15:30 h
Tel./Fax: + 36 96 516 546